Hakkımızda

 

ÖZARTAŞ MAKİNE SANAYİ 55 senelik bir kuruluş olup, ambalaj makineleri teknolojisine bakışı, yüksek kalitede elektronik-mekanik mühendisliği ve hassas kaliteli üretim mantığıyla makine üretim standardını tüm dünyada bu tarz imalat yapan firmaların seviyesine getirmiştir. Türkiye genelinde ileri gelen firmalarına yaptığı satış, servis ve ayrıca yurtdışı ihraçlarıyla bir dünya markası olduğunu ispatlamıştır.

Satış:

Özartaş Makine 1959’dan bu yana Türkiye ve dünyada bir marka haline gelmiş, her ülkeden bir referans elde etmiştir. Birçok ülkede varlığını hissettiren Özartaş Makine müşterilerine en iyi hizmeti ve kaliteyi birlikte sunup tecrübelerini ambalaj makinelerine yansıtmıştır.

Satış   Sonrası:

Özartaş Makine satış sonrası makinelerinin tümünü takip edip, kullanıcı değerlendirmesi ve makine performans takibi yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için en değerli ödül ve kazançtır. Özartaş; üretim, montaj, test, satış ve satış sonrası gibi aşamaları her zaman takip edip makinelerini dünya standartlarına getirmiş, dünyanın özgüvenini kazanmış bir firmadır.

Garanti:

Özartaş makineleri montaj aşamasından sonra çeşitli güvenlik ve performans testlerinden geçmektedir. Makinelerimiz 2 sene parça garantili olup, kullanıcı ve üretim kaynaklı oluşabilecek sorunlar teknik servisimiz tarafından en kısa zamanda giderilmektedir.

Eğitim:

Makine tesliminden önce makineyi kullanacak olan operatöre 3 gün süreli eğitim verilmektedir. Eğitim kapsamında güvenlik, bakım, çalışma prensibi gibi konular yer almaktadır.

Bakım:

Makinelerimizin yanında verilen kullanım klavuzu ve bakım talimatları yerine getirildiği takdirde; daha fazla performans, çıkabilecek arızaların önüne geçebilme ve iş güvenliği gibi konular göz önünde bulundurulmuş olmaktadır.

Copyright © 2021 Özartaş Ambalaj Mak. San. İhr. ve Tic. Ltd. Şti - Tüm Hakları Saklıdır.